משלוחים מהירים   |   משלוחים חינם בקניה מעל 1000 ש"ח   |   תיקונים חינם   |   אחריות לשנה

משלוחים

משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה

אתר  MDadashain  מאפשר ביצוע משלוחים בארץ ובעולם!

אם המדינה אליה הינך מעוניינת להזמין את התכשיטים שלנו אינה כלולה ברשימת המדינות אליהן ניתן לבצע משלוחים, אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ולבחון את האפשרויות והעלויות למשלוח המוצר אלייך.

אנו עושים כל מאמץ לספק לכם את המוצר אותו הזמנתן במועד, בכפוף לקבלת התשלום עבור המוצר במלואו לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

משלוח

לאחר ביצוע הזמנה באתר, ההזמנה תועבר למחלקת ההזמנות שלנו על מנת לוודא קבלת אישור קבלת תשלום מחברת האשראי ו/או מ paypal.

לאחר קבלת אישור כאמור לעיל הזמנתכן המוצר אותו הזמנתן יועבר למשלוח וזאת עד 7 ימי עסקים, ובהתאם למוצר אותו הזמנתן.

כל מוצר ישלח אליכם במהירות האפשרית ולאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה. הזמנות ניתן לבצע 24/7 אך טיפול בהזמנות יעשה בימים א' – ה' בין השעות 08:00-18:00.

משלוחים בארץ  – מוצר יוצא למשלוח בדואר בין 7 ל 10 ימי עסקים, תלוי במוצר אשר הוזמן, ובכפוף לאמור בתקנון זה, מועד ההגעה של המשלוח הינו בין 14 ימי עסקים ועד ל- 21 ימי עסקים.

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי של המשלוח וזאת לאחר תיאום אל מול מחלקת שירות הלקוחות במייל m@mdadashian.com בכל עת, ו/או בטלפון +972-54-5343182.

במשלוח אשר מיועד לחו"ל  - המוצר יוצא למשלוח מישראל, משלוח למדינות אירופה הינו עד 14 ימי עסקים ולמדינות אחרות עד 21 ימי עסקים. יחד עם זאת, היות והשליחות מבוצעת על ידי גורם שלישי יש לקחת בחשבון כי יכולים להיות עיכובים והמשלוח יכול להגיע גם עד ל 45 יום מיום ביצוע המשלוח על ידינו.

ככל ויש צורך בקבלת ההזמנה מוקדם יותר מהאמור לעיל וברצונכן להבטיח את קבלת ההזמנה בזמן קצר יותר, ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות לבדיקת האפשרות למשלוח אקספרס. עלות עבור משלוח זה הינה על מזמינת השירות.

ככל ועברו 45 יום הינכם מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות שלנו לצורך בדיקה וקבלת מידע נוסף.

עם ביצוע המשלוח ישלח אליכם למייל מספר מעקב לצורך בדיקה ומעקב אחר המשלוח.

כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

מוצר שנשלח לכתובת שגויה שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המזמינה תישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו.

התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

תשלום עבור מיסים במדינה אליה נשלחה ההזמנה יחול על מבצעת ההזמנה.

MDadashain  שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון.

 

logo בניית אתרים