משלוחים מהירים   |   משלוחים חינם בקניה מעל 1000 ש"ח   |   תיקונים חינם   |   אחריות לשנה


תקנון אתר MDadashain


ברוכים הבאים לאתר הבית של מותג התכשיטים המוביל MDadashain .

אתר זה הוקם על מנת לאפשר ללקוחותינו רכישה נוחה פשוטה של תכשיטים איכותיים בעיצוב ייחודי ומוקפד.

הינכם מוזמנים להנות מחווית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת באתר זה שהוקם במיוחד עבורכם. לצורך הנאה מלאה וקבלת שירות איכותי ומקצועי אנו נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי תנאי האתר והכל כדי למקסם את חווית השרות שלכם באתר MDadashain .


כללי


תקנון זה מסדיר את תנאי השימוש באתר. השימוש באתר זה כפוף לכל הוראות תקנון זה ולכל דין.

המשתמשת באתר זה מאשרת בעשותה כן כי הוראות תקנון זה נקראו על ידה וכי היא מסכימה להן ומתחייבת למלא אחר האמור בו.

אם אינך מסכימה לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת הנוגעת לעניין זה המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק לאלתר כל שימוש באתר זה.

מובהר כי תנאי השימוש חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין באמצעות כל מכשיר תקשורת אחר כגון טאבלטים, טלפונים סלולריים וכיו"ב.

הנהלת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת את הוראות תקנון זה ו/או כל הוראה בעניין שימוש באתר זה והמופיעה באתר.

האמור בתקנון זה כתוב בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

 

רכישה באתר

אתר MDadashain מאפשר רכישה נוחה וקלה של תכשיטים ייחודיים ואספקתם עד לבית הלקוח בארץ ובעולם!

ביצוע הזמנות – ניתן לבצע הזמנות דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום בעולם.

בעת מילוי ההזמנה יש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות ולמלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם וזאת על מנת שנוכל לספק לכן את הזמנתכן במועד וללא תקלות.

המשתמשת מאשרת כי הפרטים שהוזמנו בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, ומסכימה כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשת על פי רצונה ובהסכמתה.

ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. כמו כן, ובהתאם לחוק, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית ובמקרה כזה יכול וינקטו כנגד זה המגיש פרטים כוזבים הליכים משפטיים אזרחיים ו/או פליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו למחזיקי אתר זה בשל כך.

תכשיטים בעיצוב אישי

ניתן לבצע הזמנות לתכשיטים בעיצוב אישי, או בהתאמה לבקשות הלקוחה וזאת אל מול מחלקת ההזמנות שלנו במייל m@mdadashian.com בכל עת, ו/או בטלפון +972-54-5343182 בימים א'-ה' ובשעות 08:00-18:00

תכשיטים אשר יוצרו בהתאם במיוחד לבקשת לקוחה, בעיצוב אישי ו/או בהתאמה לבקשת הלקוחה אינם ניתנים להחזרה ולא ניתן לבטל את העסקה בגינן , וזאת בהתאם לקבוע בחוק הגנת הצרכן.

 

בכל בעיה ו/או שאלה בנוגעת למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל m@mdadashian.com בכל עת, ו/או בטלפון +972-54-5343182 בימים א'-ה' ובשעות 08:00-18:00

 

משלוחים - המידע הרלוונטי מופיע תחת הכותרת " משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה " בתקנון זה .

 

מחירים באתר – המחירים באתר החברה המוצג בשפה העברית מוצגים בשקלים, המחירים באתר החברה המוצג בשפה האנגלית מוצגים ב $, המחירים סופיים וכוללים מע"מ כחוק.

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים ומחירי המשלוח הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת יכול לקרות מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, שירות הלקוחות יעדכנו בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של המוצר.

במידה והמוצר טרם נשלח, הלקוחה רשאית לבחור, לאחר שתעודכן, האם היא מעוניין בהשלמת תהליך ההזמנה לנוכח השינוי במחיר או בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול.

במידה וההזמנה נשלחה המזמינה מסכימה, בהתאם לתנאי השימוש באתר זה, כי היא תחויב בהפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל. ככל והמזמינה אינה מסכימה למחיר המעודכן עליה להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה במוצר שימוש, וזאת בתוך 14 ימים.

כמו כן, במידה וההפרש במחיר הינו לטובת המזמינה, יזוכה אמצעי החיוב של הלקוחה בהפרש, ככל ולא יתאפשר זיכוי אמצעי החיוב של הלקוחה, ללקוחה ישמר זיכוי עתידי בחברה והיא תעודכן על כך.

 

אמצעי תשלום

חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי - באתר פועלת מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי ובהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהירה בזאת כי הנך נחשבת לבגירה לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הינך מחזיקה כדין, ובהתאם לכללים הנהוגים באזור שיפוטך, כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי את רשאית לבצע עסקאות לפי החוק באזור שיפוטך.

פרטי כרטיס האשראי המוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה מועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם באופן חד פעמי. פרטים אלה אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

חיוב דרך Paypal – נוסף על כך, ניתן לבצע תשלום דרך קישור לאתר paypal העולמי.

אפשרות זו קיימת גם עבור לקוחות קבועים של החברה בעלי חשבון באתר paypal וגם ללקוחות מזדמנים אשר אין ברשותם חשבון משתמש ויכולים להעזר באתר זה לצורך ביצוע חיוב באופן חד פעמי.

יכול ואפשרויות התשלום ישתנו ו/או יתווספו אמצעים נוספים, הכל בהתאם לאפשרויות הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובקבוע בתקנון זה.

 

משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה

אתר MDadashain מאפשר ביצוע משלוחים בארץ ובעולם!

אם המדינה אליה הינך מעוניינת להזמין את התכשיטים שלנו אינה כלולה ברשימת המדינות אליהן ניתן לבצע משלוחים, אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ולבחון את האפשרויות והעלויות למשלוח המוצר אלייך.

אנו עושים כל מאמץ לספק לכם את המוצר אותו הזמנתן במועד, בכפוף לקבלת התשלום עבור המוצר במלואו לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

משלוח

לאחר ביצוע הזמנה באתר, ההזמנה תועבר למחלקת ההזמנות שלנו על מנת לוודא קבלת אישור קבלת תשלום מחברת האשראי ו/או מ paypal.

לאחר קבלת אישור כאמור לעיל הזמנתכן המוצר אותו הזמנתן יועבר למשלוח וזאת עד 7 ימי עסקים, ובהתאם למוצר אותו הזמנתן.

כל מוצר ישלח אליכם במהירות האפשרית ולאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה. הזמנות ניתן לבצע 24/7 אך טיפול בהזמנות יעשה בימים א' – ה' בין השעות 08:00-18:00.

משלוחים בארץ – מוצר יוצא למשלוח בדואר בין 7 ל 10 ימי עסקים, תלוי במוצר אשר הוזמן, ובכפוף לאמור בתקנון זה, מועד ההגעה של המשלוח הינו בין 14 ימי עסקים ועד ל- 21 ימי עסקים.

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי של המשלוח וזאת לאחר תיאום אל מול מחלקת שירות הלקוחות במייל m@mdadashian.com בכל עת, ו/או בטלפון +972-54-5343182.

במשלוח אשר מיועד לחו"ל - המוצר יוצא למשלוח מישראל, משלוח למדינות אירופה הינו עד 14 ימי עסקים ולמדינות אחרות עד 21 ימי עסקים. יחד עם זאת, היות והשליחות מבוצעת על ידי גורם שלישי יש לקחת בחשבון כי יכולים להיות עיכובים והמשלוח יכול להגיע גם עד ל 45 יום מיום ביצוע המשלוח על ידינו.

ככל ויש צורך בקבלת ההזמנה מוקדם יותר מהאמור לעיל וברצונכן להבטיח את קבלת ההזמנה בזמן קצר יותר, ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות לבדיקת האפשרות למשלוח אקספרס. עלות עבור משלוח זה הינה על מזמינת השירות.

ככל ועברו 45 יום הינכם מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות שלנו לצורך בדיקה וקבלת מידע נוסף.

עם ביצוע המשלוח ישלח אליכם למייל מספר מעקב לצורך בדיקה ומעקב אחר המשלוח.

כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

מוצר שנשלח לכתובת שגויה שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המזמינה תישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו.

התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

תשלום עבור מיסים במדינה אליה נשלחה ההזמנה יחול על מבצעת ההזמנה.

MDadashain שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון.

 

ביטול עסקה –

אנו מקפידים על איכות מוצרינו וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

אם אינך מרוצה מהתכשיט אותו הזמנת או שברצונך לשנות מידה ניתן להחזיר את התכשיט ולקבל החזר מלא בכפוף לתנאים הבאים:

  1. על בקשת הביטול/שינוי להעשות בתוך 14 יום.
  2. יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות ולעדכן בדבר הבקשה לביטול/שינוי וכן לשלוח בקשה זו למייל m@mdadashian.com.
  3. את המוצר יש לשלוח לכתובת שתנתן על ידי שירות הלקוחות ללקוחה, כשהוא חדש, לא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית.

בביטול עסקה ו/או שינוי מידה לתכשיט, עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו ע"י MDadashain היא של הלקוחה , לקוחה שלא החזירה את המוצר במועד לא תוכל לטעון לביטול העסקה.

 

כאמור לעיל, לא ניתן לבטל עסקה ו/או להחזיר מוצר כאשר מדובר על מוצרים אשר הותאמו ספציפית ללקוחה ו/או מוצרים אשר הוכנו ללקוחה בעיצוב אישי.

 

בכל מקרה, סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוחה חויב. מסכום זה ניתן יהיה לנכות עלויות משלוח ותפעול כגון עלות משלוח המוצר.

עלויות משלוח, תפעול, מיסים וכו' בגין החזרת מוצר הינה על הלקוחה.

ההחזר יתבצע באותו אמצעי תשלום בו שולם אך ורק לאחר קבלת המוצר בחברה באריזתו המקורית, שלם ותקין ובמועד הקבוע לעיל.

 

התכשיטים שלנו

התכשיטים המוצגים באתר זה הינם תכשיטים איכותיים וייחודיים אשר הושקעה בהן מחשבה,אהבה ועבודה רבה תוך הקפדה בלתי מתפשרת על חומרי גלם איכותיים ועיצובים ייחודיים ועכשוויים.

על אף שנעשה על ידינו כל מאמץ סביר לדאוג שהאתר יהיה מעודכן בכל עת, יחד עם זאת יכול ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה, ולכן, הנך מצהירה בזאת כי ידוע לך כי המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.

באם והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי, אנו ניצור קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר נשלח אפשרויות בחירה נוספות התואמות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות. כמובן שמוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה לא תחויב ואם חויבה תזוכה.

לעניין זה, נציין כי לא תהייה למזמינה ו/או לכל משתמשת באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי MDadashain ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן הלקוחה לא חויבה.

היות ואתר זה הוא אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, לא נוכל להתחייב כי תאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמינה.

וכן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה של המוצר כפי שהופיעה למזמינה בצג המחשב, באייפד, טאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר תהייה זהה למקור, יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר.

MDadashain לא אחראית לכל לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין, למזמינה ו/או לצד ג', בכל הקשור למוצרים שנרכשו דרך אתר זה, הכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין. 

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמינה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה.

תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר MDadashain ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות ביצוע רכישה באמצעות האתר, הינכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

אתרנו אינו מחייב אף לקוחה באשר היא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן לקוחה שביצעה הזמנה מסכימה בכך לתנאי תקנון זה ולחיובה בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אותו מסרה במעמד הזמנה באופן מודע ומוסכם.

לקוחה אשר השלימה את תהליך ההזמנה באתר לא תוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

MDadashain שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

  • §                   מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה,
  • §                   ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה,
  • §                   קיים חוב ל MDadashain ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד.
  • §                   בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי. ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר, לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.

 

הגבלת אחריות

 

השרות באתר MDadashain ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוחה ודרישותיה.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. במידה ומדובר במוצר פגום ו/או תקול והפגם ו/או התקלה באחריות MDadashain תהיה אחריות זו מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר.

החברה אינה אחראית לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר זה או מתקלה בתקשורת טלפונית ו/או פקסמיליה ו/או תקלה ו/או מחדל ו/או רשלנות הקשורה לספקי האינטרנט של אתר ו/או של הלקוח באשר הם.

כמו כן, החברה לא תהא אחראית, בהקשר לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטתה, לרבות, אך לא רק - מכח עליון, כגון: רעידת אדמה, מצב בטחוני,  מזג אויר קיצוני וכד'. 

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

 

מדיניות פרטיות

MDadashain מקפידה על הפרטיות של מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלה בהסכמת לקוחותינו בלבד.

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

כל תוכן המשודר או מועלה לאתר הופך לרכושנו ואנו נהייה רשאים לשכפל, לפרסם, לגלות, לשדר להעלותו לאתר או להשתמש בכל צורה אחרת במידע זה, לכל מטרה שהיא.

 

קניין רוחני וזכויות יוצרים

 

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של MDadashain בחומרים או בשירותים המוצעים באתר זה עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים לאתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר MDadashain ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי MDadashain יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. MDadashain אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את MDadashain בדבר הפרה זו. אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם.

סימנים מסחריים

המותג MDadashain נרשם כסימן מסחרי ועל כן שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה הינם סימני המסחר של MDadashain ו/או מי מטעמה בלבד אין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

 

קישורים

 

יכול MDadashain יופיעו מעת לעת קישורים לאתרי אינטרנט,קישורים לכתבות, פרסומים ו/או מידע אחר שאינו בבעלותנו אלא בבעלות צדדים שלישיים. לכן התוכן המוצע בקישורים אלו אינו באחריותנו ואין לנו כל שליטה על מידע זה. אין באפשרותנו לקבוע מהימנות התוכן ו/או המידע המוצע בקישורים אלו, ו/או דיוקו של המידע המוצג, ו/או אם התוכן הנ"ל עדכני או רלוונטי עבורכם. כמו כן, אין באפשרותנו להבטיח כי הקישורים יהיו תקינים בכל עת ו/או יובילו לדף אינטרנט פעיל.

כל כניסה לקישורים מוצעים אלא ו/ או הסתמכות על המידע המוצג בהם הינה על אחריותכם בלבד. אין אנו אחראיים לכל נזק ישיר ו/או עקיף, שיגרם כתוצאה משימוש במידע המוצג בקישורים אלה.

 

הדין החל

 

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנת לבית המשפט המוסמך בתל אביב – יפו בלבד.

 

logo בניית אתרים