משלוחים מהירים   |   משלוחים חינם בקניה מעל 1000 ש"ח   |   תיקונים חינם   |   אחריות לשנה


מדריך שימושי - איך להתאים אורך שרשרת לאישה או לגבר


שרשראות הן חלק בלתי נפרד מקולקציות התכשיטים של נשים וגברים כאחד, והן מוסיפות נופך של תחכום וסטייל לכל סגנון לבוש. עם זאת, בחירת אורך שרשרת יכולה להיות משימה לא פשוטה. אורכה של שרשרת יכול להשפיע על המראה הכללי שלה ועל האופן שבו היא משלימה את מבנה הגוף ואת מתאר הצוואר של מי שעונד אותה. במאמר זה, נציג אורכים שונים של שרשראות ונלמד כיצד ניתן לבחור את אורך השרשרת המתאים ביותר על פי סגנון הלבוש ותווי המתאר של הפנים והצוואר.

 
איך לבחור אורך שרשרת על פי סגנון השרשרת


בחירת אורך שרשרת לצוואר תלוי במספר גורמים שונים כמו למשל מבנה הצוואר והפנים, העדפה אישית וסגנון הלבוש. כמו כן, ברוב המקרים אורך שרשרת לגבר הוא בטווח הגבוה יותר ואילו אורך שרשרת לאישה בטווח הנמוך יותר. להלן כמה דוגמאות לסוגי שרשראות שונים וההתאמה שלהן לגברים ולנשים:

1. שרשרת קולר צמודה

שרשראות אלה הן בדרך כלל באורך של 30-35 סנטימטרים לנשים ושל 35-40 סנטימטרים לגברים. שרשרות קולר צמודות יושבות אמנם סביב הצוואר אך בצורה נינוחה. עדיף ללבוש אותן עם צווארון סירה או צווארון V, מכיוון שהן מדגישות את עצם הבריח ואת קו הצוואר. שרשראות קולר צמודות אידיאליות לנשים ולגברים בעלי צוואר קצר או תווי פנים קטנים.

2. שרשרת קולר

אורכי שרשראות אלה הם כ- 35-40 סנטימטרים לנשים וכ- 40-45 סנטימטרים לגברים. שרשראות קולר יושבות ממש מעל עצם הבריח ונראות מצוין עם חולצות צווארון פתוח או חולצות פולו. ניתן לשלב שרשראות קולר עם שרשראות ארוכות יותר ליצירת מראה שכבות.

3. שרשרת נסיכה

שרשרות נסיכה מגיעות באורך של 45-50 סנטימטרים לנשים ובאורך של 55-60 סנטימטרים לגברים. הן יושבות ממש מתחת לעצם הבריח ונראות מצוין עם חולצות טי, חולצות צווארון V ושמלות שונות. שרשראות נסיכה מעדנות את תווי הפנים ויוצרות הארכה של קו המתאר של הצוואר.

4. שרשרת ארוכה

שרשרות ארוכות הן לרוב שרשרות שנתלות נמוך על החזה באורך של 50-60 סנטימטרים לנשים ושל 60-70 סנטימטרים לגברים. הן יושבת ממש מעל החזה ומשתלבות היטב עם מחשופים גבוהים, צווארוני גולף או חולצות מכופתרות. שרשרות ארוכות הן בחירה מצוינת לנשים ולגברים בעלי צוואר ארוך או צורת פנים צרה. 

5. שרשרת סופר-ארוכה (המכונה גם שרשרת "אופרה")

שרשרת אופרה היא שרשרת ארוכה במיוחד באורך של בין 70-90 סנטימטר לנשים ובין 80-100 סנטימטר לגברים. היא יושבת מתחת לחזה באורכים משתנים. שרשרת סופר ארוכה נראית נפלא עם מחשוף נמוך ובשילוב עם שרשרות באורכים שונים ליצירת מראה שכבות. 


6. שרשרת עניבה Y 

דומה לשרשרת אופרה, מאחר והיא ארוכה במיוחד ומתאימה מאוד לעונת הקיץ החמה או לכל לוק עם מחשוף עמוק. 

 

לסיכום, התאמת אורך השרשרת לסגנון הלבוש, גובה המחשוף ותווי הפנים והגוף יכולה לעשות את כל ההבדל בין מראה סתמי למראה מנצח. שרשרת באורך הנכון עוזרת לכם ליצור מראה מדויק ומחמיא שישלים את הסטייל והסגנון האישי שלכם. חשוב לזכור, שכמעט תמיד ניתן לבצע התאמות של אורך השרשרת על מנת שתתאים לכם באופן מושלם.


התכשיטים של המותג הבינלאומי M.dadashian הם שם נרדף לאיכות, יוקרה ואמינות. כל פריט בקולקציה מספר סיפור על אהבה, תרבות ותשוקה ומעוצב בתשומת לב מלאה לפרטים הקטנים ומחומרי הגלם הטובים ביותר.

מחפשים שרשרת חדשה? תתחילו כאן! מירי דדש מעצבת שרשרות אלגנטיות, מקוריות ומלאות חן שיתאימו לכל אירוע, לבוש וסגנון אישי.
מדריך שימושי - איך להתאים אורך שרשרת לאישה או לגבר
logo בניית אתרים